100 results for "ZBP1/DLM-1/DAI Primary Antibodies" in Products
ZBP1/DLM-1/DAI: Antibodies
R&D Systems offers high quality ZBP1/DLM-1/DAI antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our ZBP1/DLM-1/DAI antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, Immunoprecipitation, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Xenograft. Our catalog includes anti-ZBP1/DLM-1/DAI monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-ZBP1/DLM-1/DAI ...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #Zippy-1 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF6309T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #2C10 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Mycoplasma |
Catalog #:
NBP1-76854AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Mycoplasma |
Catalog #:
NBP1-76854AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #Zippy-1 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #Zippy-1 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #Zippy-1 |
| Applications: | WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP1-76854AFP405
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Mycoplasma |
Catalog #:
NBP1-76854AFP594
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Mycoplasma |