57 results for "ULBP-2/5/6 Primary Antibodies" in Products
ULBP-2/5/6: Antibodies
R&D Systems offers high quality ULBP-2/5/6 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our ULBP-2/5/6 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, Block/Neutralize, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, and Mouse. Our catalog includes anti-ULBP-2/5/6 monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-ULBP-2/5/6 antibodies best suited for your ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow, Block, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IHC, Block |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB1298S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB1298T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB1298U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB1298V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #165903 |
| Applications: | Flow |