48 results for "AKR1A1" in Products
AKR1A1 Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #1A11-2A4 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, KO |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP3-51748
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #24GB6220 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, Mycoplasma |
| Applications: | PAGE |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI6E3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |