117 results for "DUX4" in Products
DUX4 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #P4H2 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Simple Western |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #P4H2 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Simple Western |
Catalog #:
FAB95351U
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, Simple Western, IHC |
Catalog #:
FAB9535R
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB9535N
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB9535V
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB9535G
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB9535T
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB9535U
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB9535S
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB9535X
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2142A |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB95351N
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB95351T
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB95351X
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB95351V
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB95351R
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB95351S
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB95351G
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2143C |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #P2B1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |