343 results for "beta-III Spectrin Primary Antibodies" in Products
beta-III Spectrin: Antibodies
R&D Systems offers high quality beta-III Spectrin antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our beta-III Spectrin antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-beta-III Spectrin monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1287A |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #SPTBN2/1583 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG3 Kappa Monoclonal Clone #3B1NB |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #SPTBN2/1582 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow, +1 More |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SPTBN2/2887R |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SPTBN2/2887R |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SPTBN2/3142R |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SPTBN2/3142R |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, WB (-) |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #SPTBN2/1583 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready, +1 More |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |