77 results for "Tubulin Beta 4 Primary Antibodies" in Products
Tubulin Beta 4: Antibodies
R&D Systems offers high quality Tubulin Beta 4 antibodies from Novus Biologicals brand. Our Tubulin Beta 4 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, Functional Assay, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, and more. Our catalog includes anti-Tubulin Beta 4 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the ...
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR2377 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP647
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP555
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-99382AFP594
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP405
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP488
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP680
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-74713AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP405
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP647
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP594
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP680
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |