40 results for "TUBA6" in Products
TUBA6 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #S11 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #1D2-H5 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Chicken, Xenopus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Chicken, Xenopus |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP, Enzyme Activity |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
Microtubule inhibitor
| Chemical Name: | [5-(2-Thienylcarbonyl)-1H-benzimidazol-2-yl]carbamic acid methyl ester |
| Purity: | ≥95% (HPLC) |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1D8 |
| Applications: | WB |