117 results for "TMEM119" in Products
TMEM119 Products
| Reactivity: | Human, Rat, Porcine, Feline |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL8714 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow, IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow, IHC, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Source: | CHO |
| Accession #: | Q4V9L6.1 |
| Applications: | BA |
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL8714 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Source: | CHO |
| Accession #: | Q8R138.1 |
| Applications: | BA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2699A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1023426 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #HL2415 |
| Applications: | IHC |