137 results for "Thymidine Kinase 1 Primary Antibodies" in Products
Thymidine Kinase 1: Antibodies
R&D Systems offers high quality Thymidine Kinase 1 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Thymidine Kinase 1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Knockout Validated, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-Thymidine Kinase 1 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Thymidine Kinase 1 ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #1008515 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, KO |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB, Simple Western |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | Simple Western, IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #1008515 |
| Applications: | ICC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2627A |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #6F6 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow |