51 results for "RABL2A Primary Antibodies" in Products
RABL2A: Antibodies
R&D Systems offers high quality RABL2A antibodies from Novus Biologicals brand. Our RABL2A antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Monkey, and Primate. Our catalog includes anti-RABL2A monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-RABL2A antibodies best suited for your needs by reviewing ...
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Catalog #:
NBP2-73776AFP594
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-73776AFP680
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-73776AFP555
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-73776AFP488
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-73776AFP647
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-73776AFP405
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A3 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A3 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A3 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |