73 results for "PIK3R5" in Products
PIK3R5 Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI4G9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI4G9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Catalog #:
FAB6388G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB6388T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB6388V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB6388X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB6388N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB6388R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB6388S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB6388U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #OTI4G9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #601214 |
| Applications: | WB |