27 results for "DAP12 Primary Antibodies" in Products
DAP12: Antibodies
R&D Systems offers high quality DAP12 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our DAP12 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, and Immunocytochemistry/ Immunofluorescence. These antibodies are reactive in Human, Bat, Canine, Equine, Monkey, and more. Our catalog includes anti-DAP12 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-DAP12 antibodies best ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey, Primate, Equine, +1 More |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR3887 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #406209 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #