AUTS2 Products
AUTS2 - autism susceptibility candidate 2
Show More
71 results for "AUTS2" in Products
71 results for "AUTS2" in Products
AUTS2 Products
AUTS2 - autism susceptibility candidate 2
Show More
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Zebrafish |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | ELISA, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL7084 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL7067 |
| Applications: | IHC |