170 results for "PVRIG" in Products
PVRIG Products
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334B |
| Applications: | Flow, Block, CyTOF-ready |
Catalog #:
FAB9365X
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB9365G
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB9365R
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB9365S
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB9365V
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB9365N
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334A |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
| Source: | HEK293 |
| Accession #: | XP_005549281.1 |
| Applications: | BA |
| Source: | HEK293 |
| Accession #: | Q6DKI7 |
| Applications: | BA |
| Source: | HEK293 |
| Accession #: | NP_001365367.1 |
| Applications: | BA |
Catalog #:
FAB9365T
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334A |
| Applications: | Flow |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB9365U
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #969102 |
| Applications: | WB, ICC |
| Assay Range: | 31.3 - 2,000 pg/mL |
Catalog #:
FAB93652U
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334B |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB93652N
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334B |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB93652S
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334B |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB93651S
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB93651N
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB93652G
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2334B |
| Applications: | Flow |