Mitocondrial Translational Initiation Factor 3 Products
The Mitocondrial Translational Initiation Factor 3 gene encodes a translation initiation factor that is involved in mitochondrial protein synthesis. Polymorphism inthis gene is associated with the onset of Parkinson's disease. Alternate splicing results in multiple transcriptvariants. A pseudogene of
Show More
45 results for "Mitocondrial Translational Initiation Factor 3" in Products
45 results for "Mitocondrial Translational Initiation Factor 3" in Products
Mitocondrial Translational Initiation Factor 3 Products
The Mitocondrial Translational Initiation Factor 3 gene encodes a translation initiation factor that is involved in mitochondrial protein synthesis. Polymorphism inthis gene is associated with the onset of Parkinson's disease. Alternate splicing results in multiple transcriptvariants. A pseudogene of
Show More
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP1-92121PEP
| Applications: | AC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Catalog #:
NBP2-72708AFP647
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Catalog #:
NBP2-72708AFP555
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Catalog #:
NBP2-72708AFP680
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Catalog #:
NBP2-72708AFP488
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Catalog #:
NBP2-72708AFP594
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4B6 |
| Applications: | IHC, WB |