73 results for "LIM1" in Products
LIM1 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
FAB2725U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB2725X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB2725G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB2725R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB2725N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB2725V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB2725T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
Catalog #:
FAB2725S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | WB, IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Fish, Amphibian |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #320416 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2D5 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |