80 results for "KIBRA" in Products
KIBRA Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP2-71732AFP647
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP2-82101AFP680
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-82101AFP647
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-82101AFP594
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-82101AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-82101AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-71732AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP2-71732AFP594
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP2-71732AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP2-71732AFP680
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1H8 |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP2-82101AFP405
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |