112 results for "HLA-E Primary Antibodies" in Products
HLA-E: Antibodies
R&D Systems offers high quality HLA-E antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our HLA-E antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, and Porcine. Our catalog includes anti-HLA-E monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-HLA-E antibodies best suited for your needs by reviewing citations, ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2 kappa Monoclonal Clone #HLAE/9468 |
| Applications: | IHC |
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2 kappa Monoclonal Clone #HLAE/9468 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Porcine |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-E/07 |
| Applications: | IHC, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #3D12 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #3D12 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-E/07 |
| Applications: | IHC, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #3D12 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-E/07 |
| Applications: | IHC, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-E/07 |
| Applications: | IHC, Flow, IP, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #3D12 |
| Applications: | ELISA, Flow, IP |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MEM-E/07 |
| Applications: | IHC, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1079755 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #