223 results for "HLA ABC Primary Antibodies" in Products
HLA ABC: Antibodies
R&D Systems offers high quality HLA ABC antibodies from Novus Biologicals brand. Our HLA ABC antibodies have been validated in multiple research applications, including Multiplex Immunofluorescence, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Primate. Our catalog includes anti-HLA ABC monoclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-HLA ABC antibodies best suited for your needs by reviewing citations, ...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, Flow, IP, +3 More |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC, mIF, COMET |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC, mIF, COMET |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #YTH862.2 |
| Applications: | IHC, Flow, IP, Func |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8147R |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8147R |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse, Primate |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #246-B8.E7 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #Bra-23/9 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #Bra-23/9 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC, mIF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8147R |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8147R |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8147R |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC, mIF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse, Primate |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #246-B8.E7 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #Bra-23/9 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #Bra-23/9 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | IHC, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +2 More |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #YTH862.2 |
| Applications: | IHC, Flow, IP, Func |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | IHC, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +2 More |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #W6/32 |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow, IP, CyTOF-ready, +2 More |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #MHC-I/8366R |
| Applications: | IHC |