56 results for "Granzyme K" in Products
Granzyme K Products
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #C7 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | WB, Flow, IHC |
Conjugate
Catalog #
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | ICFlow |
Conjugate
Catalog #
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2471A |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #C3 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #C13 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |