303 results for "GOLM1 Primary Antibodies" in Products
GOLM1: Antibodies
R&D Systems offers high quality GOLM1 antibodies from Novus Biologicals brand. Our GOLM1 antibodies have been validated in multiple research applications, including Knockout Validated, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Monkey, and Primate. Our catalog includes anti-GOLM1 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-GOLM1 antibodies best suited for your needs by reviewing ...
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, KO, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4B12 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4B12 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #037 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #9C2 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #037 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #015 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2Q4F0 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4B12 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #12 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4B12 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #005 |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #005 |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #015 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #024 |
| Applications: | ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI4B12 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #12 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #12 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #024 |
| Applications: | ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #024 |
| Applications: | ELISA, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #