128 results for "CA19-9" in Products
CA19-9 Products
Luminex High Performance Assays go through rigorous development, validation, and quality control testing to ensure you are getting the best performance out of your multiplex assay. Panels are customizable so you can order a selection of the analytes or the entire panel.
| Applications: | NULL |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Non-species specific |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GT933 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GT8510 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GT252 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GT174 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgM Kappa Monoclonal Clone #SPM588 |
| Applications: | IHC, ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #CA19.9/1390R |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgM Kappa Monoclonal Clone #121SLE |
| Applications: | IHC, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgM Kappa Monoclonal Clone #SPM588 |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
CA19-9/Sialyl Lewis A Antibody (MVT-5873) [Janelia Fluor® 525] - Humanized
Catalog #:
NBP3-28347JF525
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal Clone #MVT-5873 |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal Clone #MVT-5873 |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #1031516 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
Conjugate
Catalog #
CA19-9/Sialyl Lewis A Antibody (MVT-5873) [Janelia Fluor® 669] - Humanized
Catalog #:
NBP3-28347JF669
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal Clone #MVT-5873 |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Conjugate
Catalog #
CA19-9/Sialyl Lewis A Antibody (MVT-5873) [Alexa Fluor™ Plus 488] - Humanized
Catalog #:
NBP3-28347AFP488
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal Clone #MVT-5873 |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #CA19.9/1390R |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #