78 results for "beta-I Tubulin" in Products
beta-I Tubulin Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #2A1A9 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow, +1 More |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
FAB8527U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Catalog #:
FAB8527G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR1866 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
Catalog #:
FAB8527S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Catalog #:
FAB8527T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Catalog #:
FAB8527V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Catalog #:
FAB8527X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Catalog #:
FAB8527N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Catalog #:
FAB8527R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | WB, IHC, ICC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2Z6P1 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Monoclonal Clone #20B1 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Applications: | ELISA |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI4A3 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #C3 |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #923425 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |