71 results for "AICDA Primary Antibodies" in Products
AICDA: Antibodies
R&D Systems offers high quality AICDA antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our AICDA antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, and Immunocytochemistry/ Immunofluorescence. These antibodies are reactive in Human, and Mouse. Our catalog includes anti-AICDA monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-AICDA antibodies best suited for your needs by reviewing citations, validation images, ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
Catalog #:
FAB39102G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
FAB39102T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
Catalog #:
FAB39102R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
Catalog #:
FAB39102U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
Catalog #:
FAB39102X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
Catalog #:
FAB39102N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
FAB39102V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
Catalog #:
FAB39102S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | ICC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #359218 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP1-77235AFP680
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP1-77235AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP1-77235AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP1-77235AFP647
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP1-77235AFP594
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
Catalog #:
NBP1-77235AFP405
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |