39 results for "Tubulin alpha-3E" in Products
Tubulin alpha-3E Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Microtubule inhibitor
| Chemical Name: | [5-(2-Thienylcarbonyl)-1H-benzimidazol-2-yl]carbamic acid methyl ester |
| Purity: | ≥95% (HPLC) |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A8 |
| Applications: | ICC/IF, Flow |