53 results for "CHRM5" in Products
CHRM5 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #5G3H8 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Monkey |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #7E5H11 |
| Applications: | WB, ELISA, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Applications: | WB |
| Applications: | AC |
Recombinant Human Muscarinic Acetylcholine Receptor M5/CHRM5 GST (N-Term) Protein
Catalog #:
H00001133-Q01
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Applications: | AP |
Muscarinic Acetylcholine Receptor M5/CHRM5 Antibody (590123) [Janelia Fluor® 525]
Catalog #:
FAB10323JF525
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Muscarinic Acetylcholine Receptor M5/CHRM5 Antibody (590123) [Janelia Fluor® 669]
Catalog #:
FAB10323JF669
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #590123 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Chemical Name: | 8-Chloro-11-(4-methyl-1-piperazinyl)-5H-dibenzo[b,e][1,4]diazepine |
| Purity: | ≥98% (HPLC) |
| Chemical Name: | (3S-cis)-3-Ethyldihydro-4-[(1-methyl-1H-imidazol-5-yl)methyl]-2(3H)-furanone hydrochloride |
| Purity: | ≥98% (HPLC) |
| Alternate Names: | Carbachol |
| Chemical Name: | (2-Hydroxyethyl)trimethylammonium chloride carbamate |
| Chemical Name: | 3-[4-(Hexyloxy)-1,2,5-thiadiazol-3-yl]-1,2,5,6-tetrahydro-1-methylpyridine oxalate |
| Purity: | ≥98% (HPLC) |