81 results for "PRMT5" in Products
PRMT5 Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2H3 |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #7K2G5 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2H3 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #3610 |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP, ChIP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #RAB-C136 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF, Flow, IP, ChIP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP (-) |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human Monoclonal Clone #RAB-C136 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF, IP, ChIP |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2H4 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
Catalog #:
NBP3-51460
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #24GB845 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2H3 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #RAB-C136 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF, Flow, IP, ChIP |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #RAB-C136 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF, Flow, IP, ChIP |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2H3 |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2H3 |
| Applications: | IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #RAB-C136 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF, Flow, IP, ChIP |