47 results for "PANK2" in Products
PANK2 Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Source: | E. coli |
| Accession #: | Q9BZ23.3 |
| Applications: | EnzAct |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #2B12 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
PanK Activator
| Chemical Name: | 6-[4-[2-(4-Cyclopropylphenyl)acetyl]-1-piperazinyl]-3-pyridazinecarbonitrile |
| Purity: | ≥98% (HPLC) |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H9 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |