466 results for "OX40 Ligand/TNFSF4 Primary Antibodies" in Products
OX40 Ligand/TNFSF4: Antibodies
R&D Systems offers high quality OX40 Ligand/TNFSF4 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our OX40 Ligand/TNFSF4 antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Feline. Our catalog includes anti-OX40 Ligand/TNFSF4 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-OX40 Ligand/TNFSF4 ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MM0505-8S23 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #159403 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
OX40 Ligand/TNFSF4 Antibody (R4930 (Oxelumab)) - Chimeric - Azide and BSA Free
Catalog #:
NBP2-52687
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #R4930 (Oxelumab) |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2 Monoclonal Clone #AP-MAB0834 |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Monoclonal Clone #BLR165J |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #MM0505-8S23 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #R4930 (Oxelumab) |
| Applications: | Flow, B/N |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #R4930 (Oxelumab) |
| Applications: | Flow, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #159410 |
| Applications: | ELISA |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182609 |
| Applications: | WB, ELISA, ELISA(Cap), ELISA(Det) |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182601 |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182601 |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, B/N |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #182601 |
| Applications: | WB, B/N |
Conjugate
Catalog #