Niemann-Pick Type C1/NPC1 Products
113 results for "Niemann-Pick Type C1/NPC1" in Products
113 results for "Niemann-Pick Type C1/NPC1" in Products
Niemann-Pick Type C1/NPC1 Products
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105X
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105U
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105R
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105T
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105N
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105V
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105S
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
Catalog #:
FAB10105G
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | WB, IHC, KO |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Primate, Porcine, +3 More |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, B/N, +3 More |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, KO |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, KO |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #4H2 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
NB400-148PEP
| Applications: | AC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
Catalog #:
NBP2-54678PEP
| Applications: | AC |
Catalog #:
NBP3-50543
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #24GB620 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | IHC, WB, KO |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | IHC, WB, KO |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG1 Monoclonal Clone #1318A |
| Applications: | IHC, WB, KO |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Primate, Porcine, +2 More |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, KO, +2 More |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Primate, Porcine, +2 More |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP, KO, +2 More |