ZNF81 Products
ZNF81 may be involved in transcriptional regulation
Show More
70 results for "ZNF81" in Products
70 results for "ZNF81" in Products
ZNF81 Products
ZNF81 may be involved in transcriptional regulation
Show More
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #3G3 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2G2 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #PCRP-ZNF81-2C7 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, IP, +1 More |