ZNF622 Products
ZNF622 may behave as an activator of the bound transcription factor, MYBL2, and be involved in embryonic development.
Show More
133 results for "ZNF622" in Products
133 results for "ZNF622" in Products
ZNF622 Products
ZNF622 may behave as an activator of the bound transcription factor, MYBL2, and be involved in embryonic development.
Show More
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF622-1C11 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF622-1C11 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF622-1C11 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF622-1C11 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZNF622-1C11 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #3C5 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4G6 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP, PAGE |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |