ZBTB46 Products
ZBTB46 may be involved in transcriptional regulation
Show More
41 results for "ZBTB46" in Products
41 results for "ZBTB46" in Products
ZBTB46 Products
ZBTB46 may be involved in transcriptional regulation
Show More
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP, PAGE |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #PCRP-ZBTB46-2B8 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, MA |