WC1(+) gamma delta T cell: Antibodies
Bio-Techne offers high quality WC1(+) gamma delta T cell antibodies from our Novus Biologicals brand. Browse our catalog for anti-WC1(+) gamma delta T cell monoclonal antibodies. These antibodies are reactive in target species including Bovine, Goat, Sheep, Water Buffalo, Alpaca, and more. Our WC1(+) gamma delta T cell antibodies have been validated for use in research applications: Flow Cytometry. Choose the anti-WC1(+) gamma delta T cell antibody best suited for your research needs by viewing the technical details, images, citations, reviews, and more. Each WC1(+) gamma delta T cell antibody is fully covered by Bio-Techne’s 100% guarantee.
12 results for "WC1(+) gamma delta T cell Primary Antibodies" in Products
12 results for "WC1(+) gamma delta T cell Primary Antibodies" in Products
WC1(+) gamma delta T cell: Antibodies
Bio-Techne offers high quality WC1(+) gamma delta T cell antibodies from our Novus Biologicals brand. Browse our catalog for anti-WC1(+) gamma delta T cell monoclonal antibodies. These antibodies are reactive in target species including Bovine, Goat, Sheep, Water Buffalo, Alpaca, and more. Our WC1(+) gamma delta T cell antibodies have been validated for use in research applications: Flow Cytometry. Choose the anti-WC1(+) gamma delta T cell antibody best suited for your research needs by viewing the technical details, images, citations, reviews, and more. Each WC1(+) gamma delta T cell antibody is fully covered by Bio-Techne’s 100% guarantee.
| Reactivity: | Bovine, Sheep, Goat, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ89A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Sheep, Goat, Llama, Alpaca |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #GB45A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ159A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACTB21A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACT21A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #BAG25A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine, Goat, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CACTB32A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine, Sheep, Goat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #GB54A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Sheep, Goat |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #B7A1 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgM Monoclonal Clone #BAG2B |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine, Goat, Water Buffalo |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ4A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Bovine |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CACTB31A |
| Applications: | Flow |