80 results for "Tubulin Beta 4" in Products
Tubulin Beta 4 Products
Tubulin is the major constituent of microtubules. It binds two moles of GTP, one at an exchangeable site on the beta chain and one at a non-exchangeable site on the alpha-chain
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR2377 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP2-99382AFP647
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP555
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-99382AFP594
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP405
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP488
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-99382AFP680
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-74713AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP405
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP647
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP594
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP2-74713AFP680
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey, +1 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3F1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |