TRMU Products
TRMU is a member of the trmU family. It encodes a mitochondria-specific tRNA-modifying enzyme that is required for the 2-thio modification of 5-taurinomethyl-2-thiouridine tRNA-Lys on the wobble position of the anticodon. [provided by RefSeq]
Show More
41 results for "TRMU" in Products
41 results for "TRMU" in Products
TRMU Products
TRMU is a member of the trmU family. It encodes a mitochondria-specific tRNA-modifying enzyme that is required for the 2-thio modification of 5-taurinomethyl-2-thiouridine tRNA-Lys on the wobble position of the anticodon. [provided by RefSeq]
Show More
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine, Monkey |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2A4 |
| Applications: | ICC/IF |