N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Products
36 results for "N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5" in Products
36 results for "N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5" in Products
N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 750-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 700-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Source: | NS0 |
| Accession #: | Q09328 |
| Applications: | EnzAct |
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 405-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 532-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 647-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 350-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 594-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Antibody (3E9) - Azide and BSA Free
Catalog #:
H00004249-M09
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #3E9 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Human N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Alexa Fluor® 488-conjugated Antibody
Catalog #:
FAB5469G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
| Applications: | AC |
N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Antibody (706824) [Janelia Fluor® 525]
Catalog #:
FAB5469JF525
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Antibody (706824) [Janelia Fluor® 669]
Catalog #:
FAB5469JF669
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Antibody (706824) [mFluor Violet 610 SE]
Catalog #:
FAB5469MFV610
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #
N-Acetylglucosaminyltransferase V/MGAT5 Antibody (706824) [mFluor Violet 450 SE]
Catalog #:
FAB5469MFV450
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #706824 |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Conjugate
Catalog #