93 results for "Ig Lambda Light Chain Primary Antibodies" in Products
Ig Lambda Light Chain: Antibodies
R&D Systems offers high quality Ig Lambda Light Chain antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Ig Lambda Light Chain antibodies have been validated in multiple research applications, including Multiplex Immunofluorescence, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Simple Western, and more. These antibodies are reactive in Human, and Primate. Our catalog includes anti-Ig Lambda Light Chain monoclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Ig Lambda Light ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, Simple Western, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, Simple Western, ELISA, IHC, mIF |
Catalog #:
FAB10049S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB100492U
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB10049R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100492X
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100492G
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100491R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100491V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100491N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB10049V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB100492T
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100491G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100492R
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100492V
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100491S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100491X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100491U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100492N
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |