93 results for "Ig Lambda Light Chain" in Products
Ig Lambda Light Chain Products
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, Simple Western, ELISA, IHC, mIF |
Catalog #:
FAB10049S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB100492U
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, Simple Western, ELISA |
Catalog #:
FAB10049R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100492X
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100491N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100491V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100491R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB10049V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB10049G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000011 |
| Applications: | WB, ELISA, IHC |
Catalog #:
FAB100492G
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100491G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100492R
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100492T
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100491S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100492V
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100491X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #1000040 |
| Applications: | WB, ELISA |
Catalog #:
FAB100492N
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB100492S
| Reactivity: | Human, Primate |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2496A |
| Applications: | WB |