55 results for "FDFT1" in Products
FDFT1 Products
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #10H12 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR1832 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, IP |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #4W10J4 |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human, Bovine |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
NBP3-50402
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #23GB5390 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow |
| Applications: | PAGE |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IP |
Catalog #:
NBP3-50852
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #24GB5650 |
| Applications: | WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #3C2 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IP |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP3-51602
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #24GB5645 |
| Applications: | WB, Mycoplasma |
Catalog #:
NBP2-70715AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-70715AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-70715AFP647
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-70715AFP680
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Monkey, Primate |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F10 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |