268 results for "Ezrin" in Products
Ezrin Products
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086C |
| Applications: | WB, IHC, ICC, ICFlow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Zebrafish |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL2360 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Monkey |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #6F1A9 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Simple Western, IHC |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086A |
| Applications: | WB, IHC, ICC, ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL2378 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL2384 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Mycoplasma |
Catalog #:
IC7239T
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086A |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL2375 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
IC72391R
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086C |
| Applications: | ICFlow |
Catalog #:
AF7239N
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL2360 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2B Monoclonal Clone #CL2378 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL2375 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #CL2384 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #3C12 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
IC7239S
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086A |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #6F1C3 |
| Applications: | WB, ELISA, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
IC72391U
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086C |
| Applications: | ICFlow |
Catalog #:
IC72391S
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086C |
| Applications: | ICFlow |
Catalog #:
IC72391V
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086C |
| Applications: | ICFlow |
Catalog #:
IC72391T
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2086C |
| Applications: | ICFlow |