229 results for "CD300c" in Products
CD300c Products
Catalog #:
FAB3256G
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
| Source: | CHO |
| Accession #: | A2A7V7 |
| Applications: | BA |
Catalog #:
AF3256
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF3256X
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
AF3256U
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF3256N
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB3256V
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB3256S
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB3256U
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB3256T
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
Catalog #:
FAB3256R
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
| Source: | NS0 |
| Accession #: | Q08708 |
| Applications: | BA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Catalog #:
BAF3256
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF3256R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF3256T
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF3256S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF3256G
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
AF3256V
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
FAB3256N
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #2799A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Rat |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #C2 |
| Applications: | WB |