443 results for "Periostin/OSF-2 Primary Antibodies" in Products
Periostin/OSF-2: Antibodies
R&D Systems offers high quality Periostin/OSF-2 antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Periostin/OSF-2 antibodies have been validated in multiple research applications, including Knockout Validated, Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, Canine, Chicken, and more. Our catalog includes anti-Periostin/OSF-2 monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the ...
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC, Neut |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Rabbit, Chicken |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, KO |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Chicken |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
Catalog #:
FAB3548R
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #345613 |
| Applications: | WB, ICC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IHC, IP |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #345613 |
| Applications: | WB, ICC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Canine |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #345616 |
Catalog #:
FAB2955G
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG1 Monoclonal Clone #345616 |
| Applications: | ELISA(Cap), ELISA(Det) |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL12087 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL12090 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Catalog #:
AF3548S
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IHC, IP |
Catalog #:
AF3548R
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, IHC, IP |
Catalog #:
AF2955U
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC, Neut |
Catalog #:
AF2955S
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC, Neut |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
Catalog #:
BAF3548
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL12090 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #CL12087 |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody.
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #613643R |
| Applications: | ELISA |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #613618R |
| Applications: | ELISA |
Catalog #:
FAB3548V
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #345613 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB3548S
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #345613 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB3548X
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #345613 |
| Applications: | WB, ICC |
Catalog #:
FAB3548N
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rat IgG2a Monoclonal Clone #345613 |
| Applications: | WB, ICC |