274 results for "Oncostatin M/OSM Primary Antibodies" in Products
Oncostatin M/OSM: Antibodies
R&D Systems offers high quality Oncostatin M/OSM antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our Oncostatin M/OSM antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, ELISA Capture, ELISA Detection, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, Rat, and Mouse (Negative). Our catalog includes anti-Oncostatin M/OSM monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-Oncostatin ...
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #8O8K9 |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2B6 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | ICFlow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | ICFlow |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #JE40-04 |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #OTI2B6 |
| Applications: | IHC, WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #SR1353 |
| Applications: | WB |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #015 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal Clone #31E7 |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #824157 |
| Applications: | B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #824157 |
| Applications: | B/N |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2B Monoclonal Clone #824157 |
| Applications: | B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #17001 |
| Applications: | IHC, WB, B/N, ELISA(Cap) |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #015 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #17001 |
| Applications: | IHC, WB, B/N, ELISA(Cap) |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #015 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Monoclonal Clone #015 |
| Applications: | ELISA, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #17022 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, B/N |