MYBPH Products
MYBPH binds to myosin; probably involved in interaction with thick myofilaments in the A-band
Show More
43 results for "MYBPH" in Products
43 results for "MYBPH" in Products
MYBPH Products
MYBPH binds to myosin; probably involved in interaction with thick myofilaments in the A-band
Show More
| Reactivity: | Human, Mouse, Bovine, Porcine |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #1F11 |
| Applications: | WB, ELISA, DB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Applications: | WB, ELISA, MA, AP, PAGE |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-72839AFP555
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-72839AFP680
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-72839AFP647
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-72839AFP488
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP2-72839AFP594
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3G1 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |