158 results for "KIR2DL4/CD158d Primary Antibodies" in Products
KIR2DL4/CD158d: Antibodies
R&D Systems offers high quality KIR2DL4/CD158d antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our KIR2DL4/CD158d antibodies have been validated in multiple research applications, including Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, Immunoprecipitation, and more. These antibodies are reactive in Human. Our catalog includes anti-KIR2DL4/CD158d monoclonal, polyclonal, and recombinant monoclonal antibodies.
Choose the anti-KIR2DL4/CD158d antibodies best ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow, AgAct, CyTOF-reported |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #mAb33 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse Monoclonal Clone #33 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, IP, Func |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #2H6 |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2 Monoclonal Clone #MM0441-8L21 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, Func |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #2H6 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2 Monoclonal Clone #MM0441-8L21 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, Func |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, Func |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, Func |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2 Monoclonal Clone #MM0441-8L21 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, Func |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #2H6 |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #181703 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, Func |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2 Monoclonal Clone #MM0441-8L21 |
| Applications: | Flow, CyTOF-ready, Func |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #2H6 |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2b Kappa Monoclonal Clone #2H6 |
| Applications: | WB, ELISA |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #mAb33 |
| Applications: | ICC/IF, Flow, IP, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #