74 results for "ITM2B Primary Antibodies" in Products
ITM2B: Antibodies
R&D Systems offers high quality ITM2B antibodies from R&D Systems, and Novus Biologicals brands. Our ITM2B antibodies have been validated in multiple research applications, including Immunohistochemistry, Western Blot, ELISA, Flow Cytometry, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, and more. These antibodies are reactive in Human, Mouse, and Rat. Our catalog includes anti-ITM2B monoclonal, and polyclonal antibodies.
Choose the anti-ITM2B antibodies best suited for your needs by reviewing ...
| Reactivity: | Human |
| Details: | Goat IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ELISA, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG2a Kappa Monoclonal Clone #1A10 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Conjugate
Catalog #
Forumulation
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human |
| Details: | Sheep IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
Conjugate
Catalog #
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI1C11 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |