HIBCH Products
Beta-hydroxyisobutyryl-CoA hydrolase (EC 3.1.2.4) is responsible for the specific hydrolysis of HIBYL-CoA, a valine catabolite, as well as the hydrolysis of beta-hydroxypropionyl-CoA, an intermediate in a minor pathway of propionate metabolism.(supplied by OMIM)
Show More
73 results for "HIBCH" in Products
73 results for "HIBCH" in Products
HIBCH Products
Beta-hydroxyisobutyryl-CoA hydrolase (EC 3.1.2.4) is responsible for the specific hydrolysis of HIBYL-CoA, a valine catabolite, as well as the hydrolysis of beta-hydroxypropionyl-CoA, an intermediate in a minor pathway of propionate metabolism.(supplied by OMIM)
Show More
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ICC/IF |
Catalog #:
NBP3-51878
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #24GB13045 |
| Applications: | WB, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
Catalog #:
NBP3-51877
| Reactivity: | Human, Mouse |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #24GB13040 |
| Applications: | WB, Mycoplasma |
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI3H5 |
| Applications: | IHC, WB, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB, IP |