GAS7: Antibodies
Bio-Techne offers high quality GAS7 antibodies from our Novus Biologicals brand. Browse our catalog for anti-GAS7 monoclonal and polyclonal antibodies. These antibodies are reactive in target species including Human, Mouse, Rat, and Canine. Our GAS7 antibodies have been validated for use in several research applications: Immunohistochemistry, Western Blot, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, Flow Cytometry, ELISA, and more. Choose the anti-GAS7 antibody best suited for your research needs by viewing the technical details, images, citations, reviews, and more. Each GAS7 antibody is fully covered by Bio-Techne’s 100% guarantee.
Bio-Techne offers a comprehensive range of other GAS7-related products including GAS7 Proteins and Enzymes.
103 results for "GAS7 Primary Antibodies" in Products
103 results for "GAS7 Primary Antibodies" in Products
GAS7: Antibodies
Bio-Techne offers high quality GAS7 antibodies from our Novus Biologicals brand. Browse our catalog for anti-GAS7 monoclonal and polyclonal antibodies. These antibodies are reactive in target species including Human, Mouse, Rat, and Canine. Our GAS7 antibodies have been validated for use in several research applications: Immunohistochemistry, Western Blot, Immunocytochemistry/ Immunofluorescence, Flow Cytometry, ELISA, and more. Choose the anti-GAS7 antibody best suited for your research needs by viewing the technical details, images, citations, reviews, and more. Each GAS7 antibody is fully covered by Bio-Techne’s 100% guarantee.
Bio-Techne offers a comprehensive range of other GAS7-related products including GAS7 Proteins and Enzymes.
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F6 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F6 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC, ICC/IF |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #1H3 |
| Applications: | ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | WB |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4H8 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4H8 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4H8 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F6 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4H8 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F6 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F6 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F6 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human, Mouse, Rat, Canine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #OTI2F6 |
| Applications: | IHC, WB, ICC/IF, Flow, CyTOF-ready |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Polyclonal |
| Applications: | IHC |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4H8 |
| Applications: | WB, ELISA |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 kappa Monoclonal Clone #4H8 |
| Applications: | WB, ELISA |