CD11a/CD18 Products
133 results for "CD11a/CD18" in Products
133 results for "CD11a/CD18" in Products
CD11a/CD18 Products
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #24 |
| Applications: | IHC, ELISA, Flow, IP, Func |
Clone H20A was used by HLDA to establish CD designation.
| Reactivity: | Equine |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #H20A |
| Applications: | Flow |
Clone HUH73A was used by HLDA to establish CD designation.
| Reactivity: | Human, Canine, Bovine, Feline, Sheep, +3 More |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #HUH73A |
| Applications: | Flow |
Clone BAQ30A was used by HLDA to establish CD designation.
| Reactivity: | Human, Canine, Bovine, Rabbit, Feline, +7 More |
| Details: | Mouse IgG1 Monoclonal Clone #BAQ30A |
| Applications: | Flow |
Clone HUH82A was used by HLDA to establish CD designation.
| Reactivity: | Human, Bovine, Porcine, Feline, Sheep, +2 More |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #HUH82A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Mouse |
| Details: | Rat IgG2A Monoclonal Clone #GT0011 |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Porcine |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #MUC76A |
| Applications: | Flow |
| Reactivity: | Llama, Alpaca |
| Details: | Mouse IgG2A Monoclonal Clone #LT48A |
| Applications: | Flow |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, B/N |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, B/N |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, B/N |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG2 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Rabbit IgG Kappa Monoclonal Clone #hu1124 (Efalizumab) |
| Applications: | IHC, Flow, CyTOF-ready, B/N |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG2 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG2 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |
Recombinant Monoclonal Antibody
| Reactivity: | Human |
| Details: | Human IgG1 Monoclonal |
| Applications: | ELISA, Flow, Func |